Informace o dopravě

Informace o dopravě

Věnujeme velkou pozornost tomu, aby se vaše zboží dostalo k vám co nejdříve. Doba dodání se liší v závislosti na vaší vybrané dodací adrese, dostupnosti položek a čase, kdy provedete objednávku.

Zpracování

Jakmile je vaše objednávka potvrzena, připravíme vaše zboží k odeslání. Položky mohou potřebovat 1-3 pracovní dny na zpracování. I když se snažíme zajistit, aby byla vaše objednávka připravena k odeslání co nejdříve, některé položky mohou mít delší dobu zpracování z důvodu nízké dostupnosti produktu. V takovém případě budete emailem informováni o zpoždění.

Poplatky za dopravu

Můžete si užít bezplatnou dopravu pro objednávky nad 59 USD ve většině oblastí. Pokud je k dispozici, můžete si vybrat expresní dopravu za dodatečný poplatek. Celní poplatky hradí zákazníci.

Důležitá poznámka

Při volbě expresní dopravy je vyžadováno specifické informace o adrese (včetně ulice/bloku, jména, telefonního čísla) v ANGLIČTINĚ v souladu s předpisy pro dopravu.

Doba dodání se liší v závislosti na cílové destinaci:

 


Všechny časy dodání jsou odhady a nejsou zaručeny.

Stav objednávky

Jakmile je vaše objednávka umístěna, budeme vás emailem informovat o stavu vaší objednávky.

Potvrzení objednávky

Okamžitě po umístění vaší objednávky vám bude zaslán e-mail s potvrzením objednávky obsahující souhrn vaší objednávky a podrobnosti o dopravě a fakturaci.

Potvrzení odeslání

Jakmile je vaše objednávka odeslána, obdržíte e-mail s potvrzením odeslání, který vám sdělí, že vaše položky opustily naše skladové prostory. Podrobnosti o položkách obsažených v zásilce a sledovací číslo jsou uvedeny v e-mailu. K sledování vaší zásilky jednoduše klikněte na poskytnutý odkaz. Vezměte prosím na vědomí, že někdy trvá dopravní společnosti 24 hodin, než aktualizují stav zásilky a váš odkaz na sledování nemusí okamžitě fungovat. Pokud má vaše objednávka více položek, mohou být rozděleny do různých balíčků odeslaných v různé dny. Pro každou zásilku obdržíte samostatné potvrzení o odeslání.

Informace o bezplatné dopravě

Poplatek za dopravu je zdarma pro objednávky nad 59 USD s výjimkou některých oblastí, jako je Jižní Afrika, Chile, Kolumbie, Bahrajn, Kolumbie a tak dále.

Sledování vaší objednávky

Krok 1: Zkopírujte sledovací číslo vaší objednávky

Krok 2: Otevřete jakýkoli z následujících URL:
1) https://www.17track.net/en
2) https://bit.ly/3cqGR53

Krok 3: Zadejte své sledovací číslo do této URL

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím emailem: hobbyhorsekone@outlook.com
Standardy logistiky času a nákladů většiny zemí.
Expresní doprava Kč 0.00–Kč 2,757.00
Kč 671.00 CZK
Standardní doprava Kč 0.00–Kč 1,367.00
Kč 139.00 CZK
Zdarma Expresní doprava Kč 2,757.00  0
Zdarma standardní doprava Kč 1,367.00  0