Vrácení a výměna zboží

Vrácení, refundace, výměny a zrušení objednávky

Zrušení objednávky
Před provedením platby pečlivě zkontrolujte velikost, barvu, množství, příjemce, dodací adresu a další informace. Jakmile je objednávka potvrzena, není snadné ji změnit. Pokud chcete zrušit svou objednávku, kontaktujte nás emailem na adrese hobbyhorsekone@outlook.com. Po odeslání objednávky ji nelze zrušit.

Vrácení a refundace
Je nám líto, pokud nejste s přijatými výrobky stoprocentně spokojeni. Přečtěte si prosím níže uvedenou politiku vrácení:

Politika vrácení

Pokud se rozhodnete, že vám položka nevyhovuje, můžete nás kontaktovat ohledně vrácení do čtrnácti (14) dnů od přijetí vašich výrobků.

Následující položky nejsou oprávněné k vrácení nebo výměně: bikiny, tankiny, jednodílné plavky a spodní prádlo.

Vrácené položky musí být v původním, nepoužitém stavu s původním obalem. Položky, které jsou nošené, poškozené, vyprané nebo jakýmkoli způsobem upravené, nebudou přijaty k vrácení.

Položky odeslané bez předchozího kontaktu s naším zástupcem zákaznického servisu nebudou přijaty. Vezměte prosím na vědomí, že adresa uvedená na dodacím listu není naše adresa pro vrácení. Položky odeslané na tuto adresu nebudou přijaty k vrácení.

Za náklady na vrácení budete zodpovědní vy. Za vrácení a výměnu neúčtujeme žádný manipulační poplatek.

Váš refundace bude zpracována poté, co obdržíme váš vrácený balíček. Pro zákazníky, kteří platili prostřednictvím PayPalu, bude refundace zpracována do 2 dnů po obdržení vašeho balíčku. Pro zákazníky, kteří platili kreditní kartou, bude refundace zpracována do 7 dnů po obdržení vašeho balíčku.

Pokud je vrácená položka odeslána mezinárodně, označte ji jako "RETURNED GOODS" (vrácené zboží), abyste se vyhnuli jakýmkoli celním poplatkům. Neodpovídáme za žádné poplatky, které byly uloženy na balíčky vrácené celními úřady. Pokud není dohodnuto jinak, refundace bude provedena stejným způsobem platby jako původní nákup. Oznámíme kupujícímu, pokud je produkt nebo obal nalezen použitý nebo poškozený, protože si vyhrazujeme právo odečíst jakoukoli hodnotu snížení při refundaci produktu.
Pokud byl produkt odeslán a zákazník chce objednávku zrušit, budeme kontaktovat logistickou společnost, abychom zjistili, zda ji lze získat zpět. Pokud lze balíček získat zpět v rámci země, objednávka může být zrušena. Pokud je balíček již v mezinárodním přepravním prostředku, musíte kontaktovat zákazníka po obdržení balíčku.

Politika refundace

Pokud je s oblečením drobný problém a zákazník nechce vrátit zboží, může být provedena částečná refundace v souladu s problémem oblečení.

Pokud velikost oblečení nevyhovuje a zákazník nechce vrátit zboží a chce je ponechat, může být provedena částečná refundace.

Pokud zákazník není spokojen s oblečením a chce je vrátit, vrátíme peníze za oblečení, ale poštovné nebudeme refundovat.
Rádi přijmeme vrácení do 14 dnů od data, kdy jste obdrželi své položky. Postupujte prosím podle následujícího procesu pro vrácení:

Spojte se s naším zástupcem zákaznického servisu tím, že nám zašlete žádost ve vašem účtu. Alternativně nás můžete kontaktovat emailem na adrese hobbyhorsekone@outlook.com. Uveďte, kterou položku (položky) chcete vrátit a důvod.

Náš zástupce zákaznického servisu se vám ozve do 24 hodin s adresou pro vrácení, kam můžete zaslat svůj balíček.

Umístěte položku(y) do původního obalu a pevně zapečetěte balíček. Na balíček uveďte adresu pro vrácení, kterou jste obdrželi od našeho zástupce zákaznického servisu.

Svůj balíček odevzdejte na vaší místní poště.

Jakmile obdržíme váš balíček, promptně provedeme výměnu nebo vydáme refundaci na váš účet v souladu s naší politikou vrácení.

Výměny
Pokud chcete vyměnit položku, kontaktujte prosím našeho zástupce zákaznického servisu emailem na adrese hobbyhorsekone@outlook.com.

Zákaznickému servisu sdělte jasně, které položky, barvu a velikost chcete změnit.
1. Původní produkt může být vrácen, ale musíte se nejprve spojit se zákaznickým servisem, abyste se vyhnuli nesprávné adrese pro vrácení. Vystavíme vám nový produkt zdarma.
2. Zákazník je zodpovědný za náklady na vrácení. Vzhledem k tomu, že náklady na vrácení mohou být vyšší, udržujeme si s zákazníky vztahy a kompenzujeme ztráty zákazníků. Zákazníci mohou ponechat původní produkt a zaplatit polovinu ceny za nový produkt.